پرش به

تصویر
- - - - -

معرفی و بحث پیرامون سلاح بادی و تیراندازی برای علاقه مندان این رشته

55 پاسخ برای این موضوع

#31 ONLINE   MR PC

MR PC

مدیر ارشد انجمن

• مدیریت سایت
    کاربر طلایی
  • 2943 ارسال
  • Joined پنجشنبه ۲۹ آذر ۸۶ - ۱۳:۰۲:۰۰

ارسالی يكشنبه ۶ تير ۸۹ - ۲۲:۵۵:۱۸

جناب خسروی اينقدر هويت من فاش نکنيد اون نيروها گمنام ميريزن سر من بدبختا !
بجای اينکه اون مار گيگا بوا شکار کنيد مهندس مملکت قورتيد ،اسلحه دادين دست اين روباه؟
---------------
جدا از شوخی الان طبق اين عکس در بازار مملکت ما کدوم يک موجود هستن ،من يک مدل شبيه سمت چپی از بالا ديدم ولی فنری بود نه گازی و نمونه چينی هم بود،يک نمونه هم کپسولی ديدم که ساچمه گرد توپی ميخورد و شبيه ساچمه تفنگ ها نبود ،قيافه اسلحه هم عينا مشابه واقعی بود ،قيمتی ،اطلاعات بيشتری پيليز ;)

درود

جناب عطاری عزیز اون مار گیگا بوا که چند ماه پیش فیلمش رو دوستان در فروم گزاشتن و انچنان بزرگ هم نبود به نسبت اناکوندا اگر خاستین میتونید با اسلحه ایرانی نخجیر 3 /270 بزنیدش که سر از تنش جدا بشه و قیمت فشنگشم فعلا خوب ارزون شده ولی صدای شلیکش به خاطر قدرت سلاح بسیار بالاست و اگر عادت نداشته باشید اذیت میشید [-X

در مورد کلت گازی یا بادی عارضم خدمتتون که هر دو نوعش موجود هستش از برند های مختلف مثل والتر /برتا /گامو و همونطور که شما اشاره کردید شباهت خیلی زیادی با سلاح کمری کالیبر بالا داره و برای این دسته از وسیله های تفریحی حتما باید مجوز بگیرید از دولت.

بسته به مشخصات فنی و کیفیت و ظاهر سلاح قیمت ها متفاوت هستش. بادی از 68 تومن و گازی از 115 هزار تومن تا 540

به طور مثال 2 نوع گازی رو براتون معرفی میکنم.

محصول زیر از گامو 115 تومن هستش.کالیبر 4.5

این محصول یک تپانچه گازی نیم خودکار

و سیسم مکانیکی کپسول گاز co2

که سیستم شلیگ آن نیمه اتوماتیک - 12 تیر میباشد

کیفیت ساخت :خوب

نوع کاربری : آماتور و نیمه حرفه ای

ساچه های مورد استفاده در این مدل از نوع گرد 4.5 میلیمتر میباشئ

جنس بدنه بیرونی : پلاستیک

سرعت شلیک ساچمه:128 متر بر ثانیه

وزن حدود 450 گرم

طول اسلحه حدود 18 سانتی متر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

یا این محصول والتر با قیمت 473 که خیلی شباهت زیادی به اسلحه واقعی داره

تصویر

دارای سیستم شلیگ اتوماتیک - 8 تیر و سیستم مکانیکی کپسول گاز فشرده

با کاربری حرفه ای ، از نظر درجه بندی کیفیت ساخت ، در درجه عالی (استاندارد یورو)

و نیز دارای عملکرد سیستم شلیگ سریعی میباشد که موجب بالا رفتن راندمان این محصول شده است

از لحاظ آلیاژ ساخت 100 % metall

و در رنگ های

gold , black , silver

رنگ بندی شده که هر یک از رنگ های آن دارای آلیاژی متفاوت و ترکیبی بین فلزات نیکل ، آهن . آلمینیوم و آلیاژ فولاد میباشد

وزن حدود یک کیلو گرم

طول اسلحه 18 سانتی متر

سرعت شلیک ساچمه 120 متر بر ثانیه

کالیبر 4.5

ویرایش شده توسط MR PC يكشنبه ۶ تير ۸۹ - ۲۲:۵۸:۰۷.

Life is Combination of Your Choices And Destiny Force

#32 OFFLINE   بازنده

بازنده

کاربر فعال - روحش شاد ، یادش گرامی

• کاربر سایت
    کاربر محبوب
  • 625 ارسال
  • Joined شنبه ۲۵ آبان ۸۷ - ۲۰:۵۱:۰۰

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۰۰:۰۷:۳۴

سلام ! اقا مهرداد من این کلت گازی رو 5 سال پیش خریدم حدود 80 تومن . نظرتون چیه ؟ البته اون موقع تنها دو مدل وجود داشت که یکیش حالت هفت تیری بود و یکی هم کلت ، که من کلا فقط کلت رو میپسندم .

CROSMAN / AIRGUNS / REPEATAIR 1008

تصویر

رسم گلچین فلک گرچه همه یغما بود *** لیک این بار گلی چید که بی همتا بود

فرامرز بازنده نبود ، نام کاربریش فقط بازنده بود. فرامرز برنده بود، برنده بود که الان به یادش می گیم روحش شاد. زمانی که در بین ما بود شاید تشکرها و مثبت ها خستگیش رو در می کرد، الان فاتحه ای که برای روحش می خونید اون رو شاد می کنه

فرامرز هیچ گاه از کمک به دیگران دریغ نکرد و همیشه همه کاربران لیون دوستش داشتند و برای همیشه کاربر لیون خواهد ماند
روحش شاد یادش گرامی

#33 OFFLINE   ZeroWatt

ZeroWatt

کاربر فعال

• کاربر سایت
  • 139 ارسال
  • Joined چهارشنبه ۲۵ دي ۸۷ - ۱۰:۴۱:۰۰

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۰۰:۴۹:۰۷

تصویر

من اينجوری ميخوام [-X( ;)( :p( :eek:( :eek:(

#34 ONLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7367 ارسال
  • Joined دوشنبه ۱۲ آذر ۸۶ - ۲۱:۰۸:۰۰

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۰۹:۳۲:۳۴

درود جناب خسروی
وقتی تفنگو گرفتم دستم و چند بار شلیک کردم ذوقی تو وجودم اومدکه نگو . رفتیم شمال و برادرم هم یه تفنگ چینی 5.5 داره این دو تا با هم زمین تا اسمون با هم فرق داشتن وقتی تستش کردیم . بنده با تفنگ بادی گامو 1000 به هر چی میزدم از اونورش در میومد ولی فتنگ چینی بردارم حتی از لایه اولی نمی رفت تو . با با گامو 1000 یه دختر بچه 10 ساله شلیک کرد و به هدف زد واقعا عالیه نسبت به قیمتی که داره . واقعا چیزی نبود که نشونه بگیری در یک مسافت مناسب و نخوره . بردش هم که باور نکردنی هستش . اون شب رنگهایی که روی مکسک و ناشنه گیریش هستش اصلا دیگه نیاز به دوربین نیستش . :p :eek: [-X ;)

واقعا لذت بردم تو شمال

ممنونم از تفنگ خوبی که معرفی کردید و برای بنده ارسال کردید

اگه روزی خواستی ارامش داشته باشی و ادمها رو دوست داشته باشی و باهاشون رفیق بمونی شجاع باش و حرفت رو بهشون بزن مطمئن باش دنیا واست بهشت میشه :::::  از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن  88947927 -8

#35 OFFLINE   بازنده

بازنده

کاربر فعال - روحش شاد ، یادش گرامی

• کاربر سایت
    کاربر محبوب
  • 625 ارسال
  • Joined شنبه ۲۵ آبان ۸۷ - ۲۰:۵۱:۰۰

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۳:۳۹:۲۰

سلام ! چند تا عکس باحال دیدم ، گفتم شاید شمام خوشتون بیاد . 2 تا عکس اول منو روانی خودشون کردن .
تصویر

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

ویرایش شده توسط بازنده دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۳:۴۱:۱۵.

رسم گلچین فلک گرچه همه یغما بود *** لیک این بار گلی چید که بی همتا بود

فرامرز بازنده نبود ، نام کاربریش فقط بازنده بود. فرامرز برنده بود، برنده بود که الان به یادش می گیم روحش شاد. زمانی که در بین ما بود شاید تشکرها و مثبت ها خستگیش رو در می کرد، الان فاتحه ای که برای روحش می خونید اون رو شاد می کنه

فرامرز هیچ گاه از کمک به دیگران دریغ نکرد و همیشه همه کاربران لیون دوستش داشتند و برای همیشه کاربر لیون خواهد ماند
روحش شاد یادش گرامی

#36 ONLINE   MR PC

MR PC

مدیر ارشد انجمن

• مدیریت سایت
    کاربر طلایی
  • 2943 ارسال

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۴:۱۲:۴۸

سلام ! اقا مهرداد من این کلت گازی رو 5 سال پیش خریدم حدود 80 تومن . نظرتون چیه ؟ البته اون موقع تنها دو مدل وجود داشت که یکیش حالت هفت تیری بود و یکی هم کلت ، که من کلا فقط کلت رو میپسندم .

CROSMAN / AIRGUNS / REPEATAIR 1008

تصویر

درود

فرامرز جان اسلحه بادی که خریداری کردید به نسبت قیمتش مشخصات و کیفیت خوبی داره. درکل کراس من در سالهای اولیه تاسیس یک کمپانی امریکایی بودش که بر میگرده به حدود شاید1924 میلادی و بعد از مدتی با یک کمپانی دیگه ادغام شد و محصولات کیفیت متوسط-خوب تولید میکنه.

سلاح شما یک سلاح نمیه اتوماتیک هستش با قفل محافظ و کالیبر 4.5 هست.خشاب 8 تایی فکر میکنم داره و با وزن حدودی 500 گرم و طول کلی 21 سانتی متر با سرعت شلیک ساچمه در دهانه لوله حدود 132 متر بر ثانیه.در ضمن جواز حمل هم میخاد [-X

ویرایش شده توسط MR PC دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۴:۳۱:۱۱.

#37 OFFLINE   ZeroWatt

ZeroWatt

کاربر فعال

• کاربر سایت
  • 139 ارسال
  • Joined چهارشنبه ۲۵ دي ۸۷ - ۱۰:۴۱:۰۰

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۴:۵۶:۱۸

تا اون موقع که اسلحه نداشت اين آقا حسينی نميرفتيم ليون ،حالا ديگه کی جرات داره بره [-X
از اين کمپانی اسميت-وسون هست تو بازار؟تو گوگل که هر چی ازش ديدم واقعا با کيفيت بود ،در مورد اين مجوز حمل اطلاعاتی دارين؟دنبال نخود سياه رفتن يا شدنيه؟

#38 ONLINE   MR PC

MR PC

مدیر ارشد انجمن

• مدیریت سایت
    کاربر طلایی
  • 2943 ارسال

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۵:۰۸:۳۳

تا اون موقع که اسلحه نداشت اين آقا حسينی نميرفتيم ليون ،حالا ديگه کی جرات داره بره [-X
از اين کمپانی اسميت-وسون هست تو بازار؟تو گوگل که هر چی ازش ديدم واقعا با کيفيت بود ،در مورد اين مجوز حمل اطلاعاتی دارين؟دنبال نخود سياه رفتن يا شدنيه؟

بعضی شرکتا هست که خودشون مجوز 3 ساله حمل هم میدن منتها 100 تومن گرونتر قیمت خود سلاح

فکر میکنم اداره مهمات و اسلحه باید مراجعه کنید و کارت پایان خدمت یا معافی سربازی هم باید داشته باشین.از اسلحه فروشی های محترم ;) خیابون فردوسی بپرسید دقیق خدمتتون میگن

ویرایش شده توسط MR PC دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۵:۱۵:۳۵.

#39 ONLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7367 ارسال

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۵:۴۸:۲۶

واقعیتش ارش جان این تفنگ رو برای ادمهای بد حساب و افزادی گرفتم که تو فروم دیگران رو اذیت میکنن پس مواظب خودت باشه ;)

اگه روزی خواستی ارامش داشته باشی و ادمها رو دوست داشته باشی و باهاشون رفیق بمونی شجاع باش و حرفت رو بهشون بزن مطمئن باش دنیا واست بهشت میشه :::::  از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن  88947927 -8

#40 ONLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7367 ارسال

ارسالی دوشنبه ۷ تير ۸۹ - ۱۶:۱۷:۳۶

جناب خسروی ببخشید بنده مشخصات تفنگمو زیاد متوجه نشدم البته مقایسها رو نگاه کردم میخواستم اینها رو بدونم :
1 - برد
2 - سرعت
3 - برد مفید

ببخشید

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Top 10 Statistics

Top Forums Top Posters Latest Posts
مشاوره برای انتخاب قطعات سیستم 36076
خرید و فروش کارت گرافیک VGA 36047
خریدو فروش چند قطعه کامپیوتر با هم 23268
مشکلات و خطاهای سیستم 19616
بحث در مورد کارت گرافیک ( VGA ) 16582
قیمت قطعات در بازار 13028
کیس و پاور و سیستمهای خنک کننده 12005
خرید و فروش CPU 11498
خرید و فروش مادربورد 11399
خریدو فروش RAM 9291
سعید حسینی 7367
Hamed 6919
HeX 4368
ARMIN ABISHI 3427
atagamer 2967
MR PC 2943
maxel134 2615
ATA_SE7EN 2579
LEE 2421
AmirMahmood 2211
فروش کارت گرافیک XFX GTS 250 1GB core edition بسیار تمیز
فروش رمهای حرفه ای TridentX Gskill 8G اکبند
از رده خارج شدن 780Ti، 780، GTX 770 و کاهش قیمت GTX 760
حراج -= GTX 480 =- رفرنس فقط 450 هزار!!
فروش مادربرد گیگابایت G1.Sniper Z87 در حد نو
مزایده پاور 500W سایلنت از برند بسیار با کیفیت سوپر فلاور "99" هزار!
قیمت قطعات دست دوم
خرید کالاهای دست دوم و نو ی شما توسط لیون کامپیوتر
فروش تعدادی Intel® 520 Series 120GB SATA3 SSD اکبند بسیار خوش قیمت
229vx ips فروشی