پرش به

تصویر

نظرسنجی : بهترین مادربرد سوکت 1150 ایسوس سری ROG

بهترین مادربرد سوکت 1150 ایسو

29 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: انتخاب بهترین مادربرد سوکت 1150 سری حرفه ای ROG (42 کاربر رای داده است)

به نظر شما کدام یک از مادربردهای سری ROG از لحاظ پرفورمنس و بازدهی ارزش خرید دارند

1. MAXIMUS VI EXTREME (21 رای [39.62%] - نمایش)

درصد رای 39.62%

2. MAXIMUS VI FORMULA (15 رای [28.30%] - نمایش)

درصد رای 28.30%

3. MAXIMUS VI HERO (9 رای [16.98%] - نمایش)

درصد رای 16.98%

4. MAXIMUS VI GENE (4 رای [7.55%] - نمایش)

درصد رای 7.55%

5. MAXIMUS VI IMPACT (4 رای [7.55%] - نمایش)

درصد رای 7.55%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

#1 OFFLINE   ATA_SE7EN

ATA_SE7EN

• VIP
    کاربر پلاتینیوم
  • 2645 ارسال
  • Joined سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۱ - ۰۳:۳۱:۳۴

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۰:۵۰:۱۴

به نام انکه زیبایی هارو افرید

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران و اساتید و بزرگان سایت لیون کامپیوتر امیدوارم خوب باشین و سلامت

هدف از ایجاد این تایپیک ایجاد یه منبع قابل استناد و ارزشمند و مشاوره و راهنمایی برای کسانی که میخوان در اینده یا حال تصمیم به خرید یکی از مادربردهای حرفه ای بکنن که لذا

این تایپیک با کمک اطلاعات و نظراتی که در مورد هر یک از مادربردها داده خواهد شد و معایب و محاسن هر یک از مادربردها گفته میشود

کار رو در انتخاب این عزیزان سهل و اسان و در بالا بردن سطح اطلاعاتشون در مورد این سری از مادربردها افزایش خواهد داد

که از دوستان حرفه ای و اساتید محترم و مدیران بزرگوار میخوام که بعداز شرکت در نظرسنجی نظرات ارزشمندشون رو از لحاظ

فنی بیان کرده و دیدگاه شخصیشونو در اینجا به اشتراک بگذارند که انشاالله این تایپیک هم از لحاظ اطلاعاتی

و هم از لحاظ منبع استناد کمک کنه به دوستان که هم سطح مطالبشون بالا بره و هم انتخاب

درستی رو بکنن .

متشکرم

all-maximus-vi-595x146.jpg

rog-logo-sketch.jpg

about_45.jpeg

با کلیک روی اسم مادربرد میتونید به سایت اصلی سازنده و مادربرد مذکور انتقال یابید

MAXIMUS VI EXTREME

4GY8okRxgWNaLhG6kM.jpg

line.jpg

M6E-2D-817x1000.png

8Ao3tOcD7gG9Qzsm_480.jpg

RMhCVmiz1QAw9iRt_480.jpg

MAXIMUS VI FORMULA

17t7sUdCmFDFkJKwJD.jpg

line.jpg

ASUS-ROG-Maximus-VI-Formula-Z87-gaming-m

zEB3X450MDzEu5VO_480.jpg

UDIAlsXjKaxjGglo_480.jpg

MAXIMUS VI HERO

line.jpg

Maximus-VI-Hero-875x1000.png

9PXlyifyRxb5aoQ9_480.jpg

43120a3006fa87f185d47a52a2fabbb2.jpg

MAXIMUS VI GENE

line.jpg

Maximus-VI-Gene-969x1000.png

mPCIe_Combo_II.jpg

gR277VwOBzsmxkwi_480.jpg

MAXIMUS VI IMPACT

line.jpg

Maximus-VI-Impact.png

9093f17f1684a3359409b75992e94c74.png

f8b5d544d5995334081475f56aeeb762.PNG

Maximus-VI-Imapct_with-mPCIe-Combo-II-+-

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۳:۴۴:۰۱.

• 5

iran-on-world-map.jpg

#2 OFFLINE   alithz

alithz

• کاربر سایت
    داره محبوب میشه
  • 121 ارسال
  • Joined سه شنبه ۸ مرداد ۹۲ - ۲۰:۱۲:۵۸

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۲:۳۷:۳۷

سلام نظر من مادر بورد MAXIMUS VI FORMULA
ساپورت رم با باس بالا
طراحی خوب برای خنک کردن چیپ ها
دارای قابلیت super fx
نصب کولینگ های حرفه ای
و دارای wireless وbluetooth
کلن مادربورد حرفه ای هستش و قیمت بالایی هم داره دیگه قیمت بالاش بر اساس کارایی های زیادش مناسبه
سری rog ایسوس همشون عالی هستن واقعا اسم rog که میاد وحشت به دل برند های دیگه می افته !!!
  • 1

#3 OFFLINE   c100cc

c100cc

• کاربر سایت
  • 92 ارسال
  • Joined چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۱ - ۰۶:۵۸:۳۱

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۳:۵۲:۰۶

vi اکسترم امکانات بیشتری داره که به کار نمیاد مثلا این رم که تا 3100 ساپورت می کنه که کمتر رمی پیدا میشه ارزون باشه و تا این مقدار هم اورکلاک بشه ولی vi فرمول از نظر اورکلاک بهتر هست.

• 1

#4 OFFLINE   Farjam

Farjam

• VIP
    کاربر طلایی
  • 1025 ارسال
  • Joined يكشنبه ۹ بهمن ۹۰ - ۱۳:۱۹:۰۲

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۴:۰۴:۳۸

فقط یک نکته رو یاد اور بشم که قیمت مدل فورمولا 100 $ از مدل اکستریم ارزونتره

بورد اکستریم 400$ با دلار 3700 تومن محاسبه شده و قیمت نهاییش 1480000 هست

پس اگه این فاصله 100 $ رو در 3700 ضرب کنیم . مدل فورمولا باید 370 هزار تومان از مدل اکستریم ارزونتر باشه اما در عمل فقط 100 هزار تومان ارزونتره

اگر قیمت فورمولا درست بود اولویت من فورمولا بود اما با این اختلاف قیمت 100 هزار تومانی به جای 370 هزار تومانی  عقل سلیم میگه اکستریم چون به ازای هر دلار 800 تومن قیمتش منطقی تره و با خرید فورمولا پول مفت ریختم تو کیسه وارد کننده

حالا امیدوارم فروشنده ها نرن قیمت اکستریم رو بکنن 1700 که با خیال راحت فورمولا رو بخریم =))))

ویرایش شده توسط Farjam شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۴:۰۵:۱۸.

• 8

این روزا فقط میخندم :D

خلاصه شرایط وضوابط گارانتی اجناس در ایران:

به هر دلیلی خراب بشه شامل گارانتی نمیشه

:-?

#5 OFFLINE   mm65

mm65

• VIP
    کاربر برنزی
  • 861 ارسال
  • Joined يكشنبه ۲۲ مرداد ۹۱ - ۰۱:۱۸:۲۵

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۸:۳۰:۱۲

من به هیرو رای دادم!

اگر بودجه Open باشه مسلماً VI اکستریم مورد انتخاب خواهد بود.ولی وقتی میبینم با 2/3 قیمت VI اکستریم میشه Hero خرید و قیمت 995 تومنی اون حتی از سابرتوث هم کمتره,قطعاً انتخاب اول از دید کاربری در سطح من Hero خواهد بود! هر چند خود Hero هم با فیمت 200 $ بازم قیمتش میتونست مناسبتر باشه راحت تا 800 تومن هم جا داشت ولی....

علاوه بر امکانات مناسب,اسلات های PCI خیلی خوب طراحی شده اند.مثلاً من به عنوان یک کاربر معمولی میخوام یک کارت صدای مجزا و دو کارت گرافیک و یک کارت دی وی بـــی نصب کنم , قرار گرفتن یک اسلات PCIE 2X در بالای PCI E3 امکان نصب کارت صدا رو بدون مزاحمت برام فراهم میکنه,فاصله اسلات های PCI E3 هم خیلی خوبه و نزدیک به هم نیستند حتی اگر کولر گرافیک بزرگ باشه بدون مشکل میتونم 2 SLI/CF کنم.پس همین بورد به راحتی نیاز کاربر نه چندان حرفه ای رو برآورده میکنه

• 1

----------------------------------------

.As always, victory will have a hundred fathers, but defeat will never be acknowledged by anyone at all

"Galeazzo Ciano"

----------------------------

#6 OFFLINE   kasra991

kasra991

• کاربر سایت
    کاربر مفید
  • 568 ارسال
  • Joined جمعه ۳۱ خرداد ۹۲ - ۰۰:۰۹:۴۲

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۸:۵۰:۵۴

از نظز بنده با توجه به قیمت فعلی فرمولا و اختلافی که با اکستریم داره خریدش منطقی در بر نداره واقعا.اگر کسی انقد بخواد بودجه بزاره برای مین و بتونه با 100 تومن بیشتر به جای فرمولا اکستریم بخره چرا این کار رو نکنه!!؟؟؟

هیرو هرچند میتونه پاسخگوی نیاز بسیاری از گیمرهایی مثل خودم باشه وحتی بیشتر و تو بازه انتخابی خیلی از افراد میتونه قرار بگیره ولی بنده هم با آقا مجید موافقم با قیمت 995 تومنی که داره با دلار 5 تومنی در اختیارمون قرار داره فعلا (قیمت 200 دلار هست) و نسبت به اکستریم قیمت چندان مناسبی نداره و هنوز جا برای تعدیل قیمت داره.در صورتی که قیمت مناسب بشه انتخاب بنده هم برای شخص خودم هیرو میتونه باشه.(جالب اینه که سیبرتوث قیمتش 250 دلار هست و 50 دلار از هیرو گرونتره ولی اینجا فقط 4 تومن از هیرو گرونتره با قیمت 999 تومن!!!؟؟؟؟)

http://www.newegg.co...N82E16813131976

http://www.newegg.co...N82E16813131989

ویرایش شده توسط kasra991 شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۰۹:۱۰:۱۳.

• 1

#7 OFFLINE   ATA_SE7EN

ATA_SE7EN

• VIP
    کاربر پلاتینیوم
  • 2645 ارسال
  • Joined سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۱ - ۰۳:۳۱:۳۴

ارسالی شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ - ۱۲:۱۹:۰۵

سلام نظر من مادر بورد MAXIMUS VI FORMULA
ساپورت رم با باس بالا
طراحی خوب برای خنک کردن چیپ ها
دارای قابلیت super fx
نصب کولینگ های حرفه ای
و دارای wireless وbluetooth
کلن مادربورد حرفه ای هستش و قیمت بالایی هم داره دیگه قیمت بالاش بر اساس کارایی های زیادش مناسبه
سری rog ایسوس همشون عالی هستن واقعا اسم rog که میاد وحشت به دل برند های دیگه می افته !!!

سلام

تشکر میکنم از نظری که دادین و سپاسگذارم از این که در این نظرسنجی شرکت فرمودید و دیدگاهتونو بیان کردید

vi اکسترم امکانات بیشتری داره که به کار نمیاد مثلا این رم که تا 3100 ساپورت می کنه که کمتر رمی پیدا میشه ارزون باشه و تا این مقدار هم اورکلاک بشه ولی vi فرمول از نظر اورکلاک بهتر هست.

سلام

از جنابعالی هم تشکر میکنم که نظر خودتونو در مورد انتخابتون بیان کردید .

فقط یک نکته رو یاد اور بشم که قیمت مدل فورمولا 100 $ از مدل اکستریم ارزونتره

بورد اکستریم 400$ با دلار 3700 تومن محاسبه شده و قیمت نهاییش 1480000 هست

پس اگه این فاصله 100 $ رو در 3700 ضرب کنیم . مدل فورمولا باید 370 هزار تومان از مدل اکستریم ارزونتر باشه اما در عمل فقط 100 هزار تومان ارزونتره

اگر قیمت فورمولا درست بود اولویت من فورمولا بود اما با این اختلاف قیمت 100 هزار تومانی به جای 370 هزار تومانی  عقل سلیم میگه اکستریم چون به ازای هر دلار 800 تومن قیمتش منطقی تره و با خرید فورمولا پول مفت ریختم تو کیسه وارد کننده

حالا امیدوارم فروشنده ها نرن قیمت اکستریم رو بکنن 1700 که با خیال راحت فورمولا رو بخریم =))))

سلام

جناب رضایی عزیز منت سر ما نهادین و تایپیک رو با اطلاعات و نظر ارزشمندتون پربار کردید که تشکر مخصوص میکنم از حضرتعالی / و واقعا به نکته مهم و موشکافانه ای اشاره فرمودیید که اشناالله این موارد کلیدی رو دوستان در خاطر داشته باشند که یک اصل حساب میشه

من به هیرو رای دادم!

اگر بودجه Open باشه مسلماً VI اکستریم مورد انتخاب خواهد بود.ولی وقتی میبینم با 2/3 قیمت VI اکستریم میشه Hero خرید و قیمت 995 تومنی اون حتی از سابرتوث هم کمتره,قطعاً انتخاب اول از دید کاربری در سطح من Hero خواهد بود! هر چند خود Hero هم با فیمت 200 $ بازم قیمتش میتونست مناسبتر باشه راحت تا 800 تومن هم جا داشت ولی....

علاوه بر امکانات مناسب,اسلات های PCI خیلی خوب طراحی شده اند.مثلاً من به عنوان یک کاربر معمولی میخوام یک کارت صدای مجزا و دو کارت گرافیک و یک کارت دی وی بـــی نصب کنم , قرار گرفتن یک اسلات PCIE 2X در بالای PCI E3 امکان نصب کارت صدا رو بدون مزاحمت برام فراهم میکنه,فاصله اسلات های PCI E3 هم خیلی خوبه و نزدیک به هم نیستند حتی اگر کولر گرافیک بزرگ باشه بدون مشکل میتونم 2 SLI/CF کنم.پس همین بورد به راحتی نیاز کاربر نه چندان حرفه ای رو برآورده میکنه

سلام

مجید جان عزیز از جناابعالی هم تشکر میکنم که اقتخار دادین و در این نظر سنجی شرکت فرمودید / واقعا نظرتون قابل تعامل و مهم و ارزشمند بود که دوستان این موارد رو باید در نظر بگیرن که نکات حساسی هستند و باید در انتخاب لحاظ بشن تا انتخابی هوشمندانه کرده باشیم

از نظز بنده با توجه به قیمت فعلی فرمولا و اختلافی که با اکستریم داره خریدش منطقی در بر نداره واقعا.اگر کسی انقد بخواد بودجه بزاره برای مین و بتونه با 100 تومن بیشتر به جای فرمولا اکستریم بخره چرا این کار رو نکنه!!؟؟؟

هیرو هرچند میتونه پاسخگوی نیاز بسیاری از گیمرهایی مثل خودم باشه وحتی بیشتر و تو بازه انتخابی خیلی از افراد میتونه قرار بگیره ولی بنده هم با آقا مجید موافقم با قیمت 995 تومنی که داره با دلار 5 تومنی در اختیارمون قرار داره فعلا (قیمت 200 دلار هست) و نسبت به اکستریم قیمت چندان مناسبی نداره و هنوز جا برای تعدیل قیمت داره.در صورتی که قیمت مناسب بشه انتخاب بنده هم برای شخص خودم هیرو میتونه باشه.(جالب اینه که سیبرتوث قیمتش 250 دلار هست و 50 دلار از هیرو گرونتره ولی اینجا فقط 4 تومن از هیرو گرونتره با قیمت 999 تومن!!!؟؟؟؟)

http://www.newegg.co...N82E16813131976

http://www.newegg.co...N82E16813131989

سلام

کسری جان از جنابعالی هم بابت وقتی که گذاشتنین و نظر و دیدگاهتونو بیان کردید سپاسگذارم  / بله متاسفانه قضیه قیمت گذاری در کشور عزیزمون داستانیست عجیب و باورنکردنی و افسانه ای !

• 0

iran-on-world-map.jpg

#8 OFFLINE   Poorya_Lion

Poorya_Lion

مدیر نمونه ومنتخب کاربران در سال 1390

• مدیر ارشد
    کاربر پلاتینیوم
  • 1206 ارسال
  • Joined سه شنبه ۵ شهريور ۸۷ - ۱۴:۴۵:۰۰

ارسالی يكشنبه ۲۴ شهريور ۹۲ - ۰۷:۲۵:۵۰

توی داستان اورکلاکینگ از پلت فورم 775 و با رمپیج اکستریم، توی 1156 با ماکسیموس 3 اکستریم و فرمولا، توی 1366 با رمپیج 3 اکستریم، توی 1155 با ماکسیموس IV و V اکستریم و توی 2011 با رمپیج IV اکستریم همیشه و بدون شک انتخاب اول من اسوس بوده ... ولی توی 1150 بایستی عرض کنم این داستان دیگه صحت نداره (کجا هستند اونهایی که می گفتند پوریا چشم بسته از اسوس تعریف می کنه؟)

اگر از دید گیم و بازی به داستان نگاه کنیم هنوز ROG ها انتخاب های اول هستند.

@};-

• 6

qg3glsqv8ld35p4as0d.jpg

#9 OFFLINE   AmirMahmood

AmirMahmood

Editor

• VIP
    کاربر طلایی
  • 2220 ارسال
  • Joined سه شنبه ۲۱ شهريور ۹۱ - ۱۲:۲۹:۵۰

ارسالی يكشنبه ۲۴ شهريور ۹۲ - ۰۷:۳۸:۳۳

توی داستان اورکلاکینگ از پلت فورم 775 و با رمپیج اکستریم، توی 1156 با ماکسیموس 3 اکستریم و فرمولا، توی 1366 با رمپیج 3 اکستریم، توی 1155 با ماکسیموس IV و V اکستریم و توی 2011 با رمپیج IV اکستریم همیشه و بدون شک انتخاب اول من اسوس بوده ... ولی توی 1150 بایستی عرض کنم این داستان دیگه صحت نداره (کجا هستند اونهایی که می گفتند پوریا چشم بسته از اسوس تعریف می کنه؟)

@};-

خائن

• 0

#10 OFFLINE   Mohammad.J

Mohammad.J

• کاربر سایت
    کاربر مفید
  • 413 ارسال
  • Joined چهارشنبه ۱۱ آبان ۹۰ - ۲۰:۰۷:۱۰

ارسالی يكشنبه ۲۴ شهريور ۹۲ - ۱۲:۴۵:۲۵

@};-

سلام و عرض ادب

آقا پوریا فکر کنم این مادربورد دل شما را هم برده  :p

MSI Z87-XPOWER

• 1
هیچ اگر سایه پذیرد ، ما همان سایه هیچیم

امام علی (علیه السلام) می فرمایند:

- هرکه از غیر راه حلال مالی به دست آرد، آن را در غیر جای خود مصرف کند.

- هرکه بدان چه خدا قسمتش کرده خرسند باشد، بر آنچه که در دست دیگری است غمگین نگردد.

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Top 10 Statistics

آخرین موضوعات بازارچه برترین کاربران آخرین موضوعات
فروش موس SteelSeries Sensei MLG آکبند
فروش موس Logitech G9x کم کارکرد و بسیار تمیز
هارد 2.5 اینچ لپتاپی 320 gig توشیبا
معاوضه گرافیک R9 280X DCII Top با گرافیک Nvidia
خریدار کارت گرافیک R9 280x 3gb
فروش GTX 460 ASUS
فروش دو عدد رم 2 گیگ DDR3 1600 از برند CORSAIR
انواع هاردو فلشو اس اس دی با بهترین قیمت و کیفیت - اس اس دی 308 تومان - فلش 64 گیگ 97 تومان و تعداد زیادی هارد
خریدارcpu i3 -cpui5کار کرده.
خرید ارزان از بزرگترین فروشگاه های آنلاین چین
سعید حسینی 7428
Hamed 6981
HeX 4500
ARMIN ABISHI 3554
atagamer 3081
MR PC 2946
ATA_SE7EN 2645
maxel134 2615
LEE 2421
Bahman 2285
انتخاب بین i7 5820k با i7 4790k
سه سال گارانتی ارتقا گیگابایت برای خریداران اروپایی Black Edition
شب زنده داران لیون
چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)
مقایسه ویژگی های تکنیکی GTX 970 از 3 برند شاخص مارکت
بیشترین زمان روشن بودن موبایل یا کامپیوترتون (رکورد آپ تایم)
بالا نیومدن 4690 رو H87 لطفا کمکم کنید
ارور display driver stopped responding and کمک کنید. ارور سگ جونیه.میگی نه بیا تو
معرفی لپتاپ گیمینگ CyberPowerPC Fangbook III HX6
مشکل در برنامه Weather ویندوز 8.1