پرش به

تصویر
- - - - -

چطور و کجا با پول کم سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری تجارت

21 پاسخ برای این موضوع

#11 OFFLINE   Undefined

Undefined

• کاربر سایت
    داره محبوب میشه
  • 259 ارسال
  • Joined پنجشنبه ۳ آذر ۹۰ - ۱۱:۲۰:۵۳

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۰:۱۵:۴۱

در مورد وام ها در مورد هر نوع سرمایه گذاری در مورد بورس و راه کارها و آموزشهای کار کردن بگین.. :)

ویرایش شده توسط php يكشنبه ۲۰ فروردين ۹۱ - ۱۲:۰۴:۵۷.

خدا دوستدار آشناست ، عارف عاشق مي خواهد نه مشتري بهشت ...

#12 OFFLINE   HeX

HeX

کاربر نمونه سایت لیون در سال 1391

• کاربر ویژه
    کاربر دیاموند
  • 4512 ارسال
  • Joined پنجشنبه ۴ شهريور ۸۹ - ۱۳:۲۷:۰۲

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۲:۰۰:۴۹

درود

ببینید شرایط هست که رقم میزنه که چه کسی چه مقدار و کجا کار کنه برای پول درآوردن!؟
مثلا من خودم تجربه انجام همه کاری رو داشتم.از فروشندگی تو سوپر مارکت و عمده فروشی گرفته تا شغلهای طرف قرار داد با دولت و استانداری هرکدم به نحوه خودش نقصهایی داره.یکی از موفق ترین شغلهایی که داشتم ادمین گیم نت بود.طرف سرمایه ریخته بود و من براش راه اندازی کردم و روزی شش ساعت اونجا کار میکردم و بصورت ساعتی هزار تومان!البته این جریان برای سه سال پیش بود ولی برای اونوقت هم ساعتی هزار تومان کم بود ولی برای من مزایایی داشت :نزدیک بودن محل کار به خانه.کسب تجربه در زمینه مدیریت گیم نت.تفریح و بازی در کنار کار.قرار گرفتن در تیم گروهی گیم نت.خرید و فروش بازی روز.استفاده از تجربه کسب شده جهت راه اندازی چند گیم نت دیگر و منفعت مالی در این زمینه.6ساعت کار(1بعداز ظهر تا 7 غروب) اوقاتی که تو خونه هستیم و استراحت میکنیم و ....ولی در انتها با توجه به عدم تطبیق دریافتیم و پرداختیم مجبور به ترک این شغل شدم!

در حال حاظر برای دوتا از دوستام که مغازه خدمات کامپیوتری دارن قطعه تامین میکنم.سیستم میبندم و... ولی الان با این وضعیت دلار باید قید اینکار رو هم بزنم.در کنار اون کار آماری برای استانداری انجام میدم(هرساله حدود 30 طرح آماری برای هر استانداری وجود داره که بین کارمنداش تقسیم میشه و هر کدومشون میشن کارشناس مسئول طرح بعد اونا میان یه سری آمار گیر جذب میکنن که من هم از اون دسته هستم)در کنار اینها به درس هم میرسم.ولی واقعا مزد اینهمه تلاشمو نمیگیرم الان وبه آینده امید بستم.

#13 OFFLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7437 ارسال
  • Joined دوشنبه ۱۲ آذر ۸۶ - ۲۱:۰۸:۰۰

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۵:۱۱:۲۲

درود دوستان گلم
خیلی این بحث برام جالب بود ولی بگذارید تجربه های خودم رو هر چند ناچیز در اختیارتون بگذارم دوستان گلم شاید به کار اومد :

راههای پول در اوردن در ایران همیشه مهاست فقط یه مقدار ریسک میخواد ولی یادمون باشه که نحوه پول در اوردن بسیار مهمه .

دوستان گلم چند تا نکته میگم دوست دارم بهش توجه کنید . میدونید بزرگترین مشکل ما ایرانیها چیه ؟ چرا جوونهای ما بیکارن ؟ و درامدی و اینده روشنی ندارن ؟

دوستان گلم بزرگترین سرمایه ادمها تلاش و کوشش و فکر سالمشونه .
شما میتونید توی اب گلالود ماهی بگیرید و توی کار طلا و ارز و همچین کارهایی موفق بشید ولی یادمون باشه که این کارها معطعی هستش و اینده ای نمیتونه برای ما داشته .

من بزرگترین سرمایه رو تلاش و یاد گرفتن حرفه و کاری میدونم که میتونه منو توی هر جای دنیا کمک کنه . اگر شما کار بلد باشید و حرفه ای که خودتون بهش علاق داشته باشید برید دنبالش مطمئن باشید که هر جایی برید شما رو برای کار قبول میکنن .
درسته شاید اولش به شما بگن که حقوق کمی میدیم ولی وقتی خودتون رو نشون بدید و وقتی اونجا ببینن شما براش سود داری و خلاق هستید حتما رشد کاریتون رو حس میکنید .
این روند در خارج از کشور بسیار مده . و اگر زندگی افراد موفق و بررسی بکنید متوجه میشید که اکثرا از درجات بسیار پایین و حتی پایینتر از چیزی که شما فکرشو بکنید کار کردن و به درجات والایی رسیدن .

پول کمتون رو جایی که سود مطمئن بده پس انداز کنید و یا در کارهایی که میتونه به شما مقطعی سود بده سرمایه گذاری کنید ولی حتما اولین هدفتون یادگرفتن حرفه باشه بعد که حرفه رو خوب اموختید با اون پول میتونید کار جدیدتون رو بدون کمک دیگران شروع کنید .

صبر کنید و صبر کنید و حرفهای قلمبه صاحب کار و تحمل کنید بهتون قول میدم موفق بشید . این هم راه من بود

برای همتون ارزوی موفقیت دارم

اگه روزی خواستی ارامش داشته باشی و ادمها رو دوست داشته باشی و باهاشون رفیق بمونی شجاع باش و حرفت رو بهشون بزن مطمئن باش دنیا واست بهشت میشه :::::  از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن  88947927 -8

#14 OFFLINE   amirff1

amirff1

• کاربر سایت
    کاربر مفید
  • 868 ارسال
  • Joined جمعه ۱۸ آذر ۹۰ - ۲۰:۲۰:۳۳

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۶:۵۸:۵۳

درود دوستان گلم
خیلی این بحث برام جالب بود ولی بگذارید تجربه های خودم رو هر چند ناچیز در اختیارتون بگذارم دوستان گلم شاید به کار اومد :

راههای پول در اوردن در ایران همیشه مهاست فقط یه مقدار ریسک میخواد ولی یادمون باشه که نحوه پول در اوردن بسیار مهمه .

دوستان گلم چند تا نکته میگم دوست دارم بهش توجه کنید . میدونید بزرگترین مشکل ما ایرانیها چیه ؟ چرا جوونهای ما بیکارن ؟ و درامدی و اینده روشنی ندارن ؟

دوستان گلم بزرگترین سرمایه ادمها تلاش و کوشش و فکر سالمشونه .
شما میتونید توی اب گلالود ماهی بگیرید و توی کار طلا و ارز و همچین کارهایی موفق بشید ولی یادمون باشه که این کارها معطعی هستش و اینده ای نمیتونه برای ما داشته .

من بزرگترین سرمایه رو تلاش و یاد گرفتن حرفه و کاری میدونم که میتونه منو توی هر جای دنیا کمک کنه . اگر شما کار بلد باشید و حرفه ای که خودتون بهش علاق داشته باشید برید دنبالش مطمئن باشید که هر جایی برید شما رو برای کار قبول میکنن .
درسته شاید اولش به شما بگن که حقوق کمی میدیم ولی وقتی خودتون رو نشون بدید و وقتی اونجا ببینن شما براش سود داری و خلاق هستید حتما رشد کاریتون رو حس میکنید .
این روند در خارج از کشور بسیار مده . و اگر زندگی افراد موفق و بررسی بکنید متوجه میشید که اکثرا از درجات بسیار پایین و حتی پایینتر از چیزی که شما فکرشو بکنید کار کردن و به درجات والایی رسیدن .

پول کمتون رو جایی که سود مطمئن بده پس انداز کنید و یا در کارهایی که میتونه به شما مقطعی سود بده سرمایه گذاری کنید ولی حتما اولین هدفتون یادگرفتن حرفه باشه بعد که حرفه رو خوب اموختید با اون پول میتونید کار جدیدتون رو بدون کمک دیگران شروع کنید .

صبر کنید و صبر کنید و حرفهای قلمبه صاحب کار و تحمل کنید بهتون قول میدم موفق بشید . این هم راه من بود

برای همتون ارزوی موفقیت دارم

سلام آقا ی حسینی
نکته اینجاست که شانس ملاک مهمی هست.
بنده تا شش ماه پیش سایت داشتم ، سایت دانلود با بازدید روزی 4 الی پنج هزار نفر ولی به خاطر بد شانسی هام نتونستم نگرش دارم و از دستیش دادم
هر کسی نمیتونه مثل شما موفق شه
بنده تا میتونستم تلاش کردم ولی به جایی نرسیدم.
همون طور که همه جا گفتم و اینجا هم میگم دلیلشو بد شانسیه خودم میدونم
من واقعا آدم بد شانسی هستم و فکر میکنم حد اکثر توانم رو گذاشتم و به جایی نرسیدم و امید وارم که من اشتباه بکنم و تلاش نکرده باشم .
هر دفعه که زمین خوردم هی گفتم از من حرکت از خدا برکت
ولی نشد و الان معتقدم ازز من حرکت از شانس کمک از خدا برکت
به خاطر همینه که سرمایه دار ها و تولید کننده ها پولشون رو از این راه در میارن چون میدونن اگر پولشون وارد این چرخه ی خراب بشه از بین میره
تولید لذت بخشه و هر سرمایه داری دنبالش میره ولی در حالت متعادل .
تو ایران مردم به اجناس بی اعتماد شدن و کیفیت پایین اومده و کلاه برداری زیاد شده.
نمیشه دووم آورد
بهترین کار اینکه پولتو تو مسکن بزاری یا وارد شغل آزاد بشی

CPU: Intel Core i5 3550 |cooler: coolermaster hyper z600 | MB: Asus P8Z77-V LX changing in progress | RAM: G.Skill Sniper 2x4GB DDR3 1600 | VGA: msi 6970 lithinig:D | HDD: Samsung F3 2x500GB |

ODD: Plextor DVD-RW 24X | PSU: Memonex MOD EX Game 700W | Case: NZXT Tempest Modded | Keyboard & Mouse: E-Blue mazer r 2800 dpi |

|Mouse pad: Customized |ssd : corsair force gt 90 gb |win :7|

BOOT TIME: 15 SEC

ای کسانی که ایمان دارید، هرگز به سمت ویندوز 8 نروید ، مخصوصا سمت ترکیب ویندوز 8 با ویرتو

برگشتم به ویندوز 7  (*)

سایت نقد و بررسی نکات و مبانی هر چیزی که فکرشو بکنی(تازه تاسیس) به سایت ما هم یه سری بزنید:)

#15 OFFLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7437 ارسال

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۷:۱۰:۱۴

سلام آقا ی حسینی
نکته اینجاست که شانس ملاک مهمی هست.
بنده تا شش ماه پیش سایت داشتم ، سایت دانلود با بازدید روزی 4 الی پنج هزار نفر ولی به خاطر بد شانسی هام نتونستم نگرش دارم و از دستیش دادم
هر کسی نمیتونه مثل شما موفق شه
بنده تا میتونستم تلاش کردم ولی به جایی نرسیدم.
همون طور که همه جا گفتم و اینجا هم میگم دلیلشو بد شانسیه خودم میدونم
من واقعا آدم بد شانسی هستم و فکر میکنم حد اکثر توانم رو گذاشتم و به جایی نرسیدم و امید وارم که من اشتباه بکنم و تلاش نکرده باشم .
هر دفعه که زمین خوردم هی گفتم از من حرکت از خدا برکت
ولی نشد و الان معتقدم ازز من حرکت از شانس کمک از خدا برکت
به خاطر همینه که سرمایه دار ها و تولید کننده ها پولشون رو از این راه در میارن چون میدونن اگر پولشون وارد این چرخه ی خراب بشه از بین میره
تولید لذت بخشه و هر سرمایه داری دنبالش میره ولی در حالت متعادل .
تو ایران مردم به اجناس بی اعتماد شدن و کیفیت پایین اومده و کلاه برداری زیاد شده.
نمیشه دووم آورد
بهترین کار اینکه پولتو تو مسکن بزاری یا وارد شغل آزاد بشی

درود
مجبور شدم بخشی از پستتون رو ویرایش کنم عزیز .

بحث فقط در مورد خودمون باشه مطمئن باشید بهتر نتیجه میگیریم

شما ادم بدشانسی هستید و کاملا قبول دارم عزیز
چون :

خودتون هر روز دارید اینو برای خودتون تکرار میکنید و تمام مشکلات خودتون رو به بدشانسی نسبت میدید و با این کار خیالتون رو راحت میکنید

دوست گلم اگر بخوام مشکلاتی که طی زندگیم برام بوجود اومده ( چند تا از دوستان همین فروم میدونن ) اعلام بکنم شما از خوش شانس ترین ادمهای زمین هستید

دوست گلم این کلمه بدشانسی رو از خودتون دور کنید .

شما خودتون سایتتون رو از دست دادید و با دست خودتون اول کفن و بعد دفنش کردید و هیچ ربطی به بدشانسی شما نداره .
مسائل سیاسی میتونه دخیل باشه در موفقیت ادم ولی فقط 5 درصدش عزیز دلم .

اگر بخوایم روی خودمون تکیه کنیم و کلمات منفی رو از خودمون دور کنیم حتما موفق میشیم . میدونم که خیلیها این حرفها رو شعار میدونن . و من مطمئنم که این عزیزان یا ادمهای موفقی نیستن و یا در سطح متوسطی از امکانات زندگی قرار دارن .

جمله منو به خاطر بسپارید :

در راه موفقیت قدم بر میدارم و قدم بر میدارم و به پیچ شکست میرسم !!!! ولی باز قدم بر میدارم چون امکان دارد که تا پیروزی فقط یک قدم مانده باشد

هر کسی میتونه بگه این حرفها شعاره ولی اونهایی که موفق شدن به خوبی اینها رو درک میکنن .

اگر یه روزی برسه که دست و پای منو قطع کنن مطمئن باشید که با نوک دماغم براتون تایپ میکنم

اگه روزی خواستی ارامش داشته باشی و ادمها رو دوست داشته باشی و باهاشون رفیق بمونی شجاع باش و حرفت رو بهشون بزن مطمئن باش دنیا واست بهشت میشه :::::  از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن  88947927 -8

#16 OFFLINE   UnforgiveN

UnforgiveN

متخصص هارد و بازیابی اطلاعات

• کاربر ویژه
    کاربر نقره ای
  • 1023 ارسال
  • Joined يكشنبه ۱۵ فروردين ۸۹ - ۱۵:۳۹:۵۸

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۸:۰۲:۱۱

مطلب من کلی هست :
قبل از سرمایه گذاری به خودتون نگاه کنید ببنید این چند تا آیتم رو دارید یا نه و تا چه اندازه؟
- خلاقیت (یادمه یه آدم خلاق یه "اسپند دود کن" خاص طراحی کرده بود در حالی که تخصص و تحصیلات عالی هم نداشت و سود فوق العاده ایی هم کرد از فروش این کالا (به همین سادگی).)
- ریسک پذیری ( نسبت ریسک پذیری با سود و زیان مشخصا رابطه مستقیمی داره).
- پشتکار ( آقای حسینی در موردش خوب توضیح دادن).
- خصوصیات اخلاقی و رفتاری تون بیشتر به سمت دلالی و خرید و فروش میره یا کار تولیدی کالا یا خدمات ( به نسبتش باید سرمایه و یا تخصص داشته باشید).
به نسبت وجود آیتم های بالا و درصدشون باید نحوه سرمایه گذاریتون رو مشخص کنید.
پس اول باید توانایی خودتون رو بدونید و بسنجید وبعد در مورد نحوه سرمایه گذاری تصمیم گیری کنید و مشورت بگیرید.
داستان رو زیاد پیچیده نکنید بعضی سرمایه گذاریها و سود کردن ها با یه حرکت هایی شروع میشه که اصلا محسوس نیست مثال میزنم:
من چند سالی هست که وقتی برای خرید لوازم مصرفی میرم با توجه به برداشتی که از اوضاع اقتصادی به صورت ناخودآگاه برام ایجاد شده معمولا چند برابر نیازم خرید میکنم!
مثلا برنج رو بجای 1 گونی 5 گونی میخرم یک بار که دفتر هزینه ها رو مرور کردم دیدم در عرض 6 ماه 30 درصد هزینه کمتر کردم یا بهتره بگم سود کردم.
عامل ناشناخته شانس هم :D تو این جریان کلی سرمایه گذاری عینا داستان بازی مار و پله هست و توضیح دیگه ای هم به نظر من لازم نداره.
داستان طولانی هست و تایپ کردن فارسی من هم بد :D
موفق باشید.

#17 OFFLINE   amirff1

amirff1

• کاربر سایت
    کاربر مفید
  • 868 ارسال

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۸:۲۹:۳۰

درود
مجبور شدم بخشی از پستتون رو ویرایش کنم عزیز .

بحث فقط در مورد خودمون باشه مطمئن باشید بهتر نتیجه میگیریم

شما ادم بدشانسی هستید و کاملا قبول دارم عزیز
چون :

خودتون هر روز دارید اینو برای خودتون تکرار میکنید و تمام مشکلات خودتون رو به بدشانسی نسبت میدید و با این کار خیالتون رو راحت میکنید

دوست گلم اگر بخوام مشکلاتی که طی زندگیم برام بوجود اومده ( چند تا از دوستان همین فروم میدونن ) اعلام بکنم شما از خوش شانس ترین ادمهای زمین هستید

دوست گلم این کلمه بدشانسی رو از خودتون دور کنید .

شما خودتون سایتتون رو از دست دادید و با دست خودتون اول کفن و بعد دفنش کردید و هیچ ربطی به بدشانسی شما نداره .
مسائل سیاسی میتونه دخیل باشه در موفقیت ادم ولی فقط 5 درصدش عزیز دلم .

اگر بخوایم روی خودمون تکیه کنیم و کلمات منفی رو از خودمون دور کنیم حتما موفق میشیم . میدونم که خیلیها این حرفها رو شعار میدونن . و من مطمئنم که این عزیزان یا ادمهای موفقی نیستن و یا در سطح متوسطی از امکانات زندگی قرار دارن .

جمله منو به خاطر بسپارید :

در راه موفقیت قدم بر میدارم و قدم بر میدارم و به پیچ شکست میرسم !!!! ولی باز قدم بر میدارم چون امکان دارد که تا پیروزی فقط یک قدم مانده باشد

هر کسی میتونه بگه این حرفها شعاره ولی اونهایی که موفق شدن به خوبی اینها رو درک میکنن .

اگر یه روزی برسه که دست و پای منو قطع کنن مطمئن باشید که با نوک دماغم براتون تایپ میکنم

سلامی دوباره(ببخشید من عادت دارم سلام کنم وقتی به بزرگ تر از خودم میرسم!) آقای حسینی
مشکلی نداره فکر کنم اشتباه کردم یه یزایی رو تایپ کردم یه کم زیاده روی شد ولی خوب قصدم اطلاع رسانی بود متاسفانه تحریم ها کار خودشون رو کردن و ما رو از پیشرفت کردن دور کردن
نمیدونم چرا بعضی از آدما از جمله خودم واسه خودشون یه نقاب درست کردن
از نظر من شما و من باید بیاییم بگیم که به چه مشکلاتی بر خوردیم باید حقیقتا رو بگیم
مطمئنم شما که به اینجا رسیدین نه یک بار نه ده بار نه صد بار بلکه هزاران بار شروع کردین و مقاوت کردین و زمین خوردین و شروع کردین دوباره تا به اینجا رسیدین.
من به همین دلیل گفتم اون بالا که امید وارم اشتباه کنم چون احساس میکنم کسانی مثل شما هستند که وضع خوبی که حالا دارن با هزاران بار شکست محیا شده
ولی متاسفانه فقط امثال کسانی جلوی چشم (حد اقل ) من هستند که خیلی راحت و بی دغدغه به جاهای بالایی رسدین و همین آدمو نا امید میکنه.
منم از ته دل حرف های شما رو قبول دارم و سعی میکنم بازم شروع کنم. اما نه حالا. مبارزه سرمایه می خواد تا آدم بتونه با مشکلات مقاوت کنه و کم نیاره
به همین دلیل هست که من در حال حاضر نت رو که مهم ترین علاقه ی من هست رو تقریبا کنار گذاشتم تا بعدا با قدرت واردش شم.
به امید اینکه منم مثله شما باشم
متاسفانه همین کلمه ی بد شانسی جوری زندگی منو احاطه کرده که همه چی رو به اون ربط میدم و همین منو ناراحت تر میکنه
حق با شماس
من بازم تلاشمو خواهم کردولی این دفعه با ریسک پذیری. ریسک پذیری نیاز به سرمایه داره
به امید خدا تو کارایی که دارم میکنم موفق باشم تا شاید بتونم غول بزرگ بد شانسی رو کم رنگش کنم
ممنونم که مشاوره دادید به من :)

CPU: Intel Core i5 3550 |cooler: coolermaster hyper z600 | MB: Asus P8Z77-V LX changing in progress | RAM: G.Skill Sniper 2x4GB DDR3 1600 | VGA: msi 6970 lithinig:D | HDD: Samsung F3 2x500GB |

ODD: Plextor DVD-RW 24X | PSU: Memonex MOD EX Game 700W | Case: NZXT Tempest Modded | Keyboard & Mouse: E-Blue mazer r 2800 dpi |

ای کسانی که ایمان دارید، هرگز به سمت ویندوز 8 نروید ، مخصوصا سمت ترکیب ویندوز 8 با ویرتو

برگشتم به ویندوز 7  (*)

سایت نقد و بررسی نکات و مبانی هر چیزی که فکرشو بکنی(تازه تاسیس) به سایت ما هم یه سری بزنید:)

#18 OFFLINE   Undefined

Undefined

• کاربر سایت
    داره محبوب میشه
  • 259 ارسال
  • Joined پنجشنبه ۳ آذر ۹۰ - ۱۱:۲۰:۵۳

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۹:۱۰:۱۶

همین امید دادن ها خیلی میتونه کمک کننده باشه.. اگه آدم مشوقی داشته باشه فکر خودش هم به کار میافته حداقل میدونه تنها این نیست که با این مشکلات مواجه میشه.. تقریبا یه تلنگری میشه واسه راه افتادن و تلاش. ما هی تیتر وار این جملات امید بخش رو حفظ میکنیم که ما باید تلاش کنیم و ما باید امید داشته باشیم و.. بعد یه مدتی یادمون میره. هی باید به بهانه ای این یاداوری بشه و شایدم همدردی بشه یه نیروی امیدی دوباره تو ما زنده بشه به کار بیافتیم.

بازم بیاید از تجربه ها و راه کارهای موفقیت بگید.. آموزش کسب و کار بدین. تجربه هاتون رو بگید.. شاید یه روزی من هم بیام بگم این کارها رو کردم و الان موفق شدم. B)

ممنون از همگی :)
خدا دوستدار آشناست ، عارف عاشق مي خواهد نه مشتري بهشت ...

#19 OFFLINE   amirff1

amirff1

• کاربر سایت
    کاربر مفید
  • 868 ارسال

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۹:۱۹:۵۱

ببین تجربه هایی که من کسب کردم این بوده:
1- قبل از هر کاری تقریبا دو تا سه برابر سرمایه ی راهن اندازی اون کاری که میخوای بری تو کارش رو داشته باش تا بتونی با مشکلات مبارزه کنی
2- قبل از هر کاری و قبل از هر خرجی تحقیق بکن
3- به هر کسی اعتماد نکن چه بسا مورد اعتماد ترین آدم خودت باشی!
از همه مهم تر اینکه قبل از اطمینان از چیزی قولشو به مردم نده که شرمنده نشی

برگشتم به ویندوز 7  (*)

#20 OFFLINE   سعید حسینی

سعید حسینی

مدیر سایت

• مدیریت سایت
    کاربر دیاموند
  • 7437 ارسال

ارسالی پنجشنبه ۱ دي ۹۰ - ۱۹:۲۶:۴۲

درود
امیر جان دیدن ادمهای امیدوار ادمو شاد میکنه و به ادم انرژی میده من مطئنم که اگر بگردی و دو رو برتو خوب نگاه کنی راههای رو پیدا میکنی که بشه باهاش کاری رو شروع کرد. من نمیتونم بگم فلان کار و بکن تا موفق بشی چون توان شما رو نمیشناسم .
میدونم که هر کسی خودشو خوب میشناسه . هر چیزی رو بهش علاقه داری با تمام وجود بهش بچسب و ولش نکن بهت قول میدم موفق بشی . من شاید بیام بگم الان کار ارز و دلار خوبه . شاید این کار خوب باشه ولی شاید با روحیات شما سازگار نباشه . پس بگرد ببین چه کاری رو میتونی به خوبی و بهتر از دیگران انجام بدی . اون همون کاریه که شما میخواستی .

این یک توهین به یک شفل نیستش که دارم میگم و امیدوارم که این حرف منو جسارت محسوب نکنید :

اگر جاروکش خیابون هستیم سعی کنیم بهترین جارو کش باشیم

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Top 10 Statistics

آخرین موضوعات بازارچه برترین کاربران آخرین موضوعات
خرید کالاهای دست دوم و نو ی شما توسط لیون کامپیوتر
فروش اکانت عالی clash
فروش اکانت Clash Of Clans - LvL78 - Must See
فروش اکانت کلش لول71 ، 4کارگر (new)
فروش Q8400
خریدار کارت گرافیک ::::::::::::::::: تا 600 هزار تومان
خریدار مادربورد 1150سوکت Cpu haswell ساپورت با قیمت مناسب
EVGA GTX780TI
فروش فن سی پی یو ماچو CPU Cooler Thermalright HR-02 Macho
فروش هدست حرفه ای گیمینگ razer kraken 7.1 در حد نو
سعید حسینی 7437
Hamed 6981
HeX 4512
ARMIN ABISHI 3564
atagamer 3081
MR PC 2946
ATA_SE7EN 2663
maxel134 2615
LEE 2421
Bahman 2301
شب زنده داران لیون
3dmark SLI GTX690 MSI
نارضایتی و شکایت ۱۲ درصد مشترکان اینترنت!!!
ورزش مورد علاقه و عکسهای ورزشی کاربران
ارواح سفید در تالار مشاهیر:Galax GTX 970 HOF & 980 HOF
بهترین موزیک GAME
انتشار 31 تصویر باورنکردنی از Assassin’s Creed Unity بر روی PS4
مشاوره خرید گوشی
بازی آنلاین The Need For Speed World
فشن شوی GTX 980 و GTX 970 -تمامی برند ها